Infrastruktura

Siłownia

Godziny otwarcia:

wtorek-piątek (9:00-21:00)
sobota (9:00-17:00)
niedziela (12:00-18:00)

Cennik:
- jednorazowy bilet wstępu - 6zł/ trening trwa 1,5h.
- karnet 8 wejść – 30zł
- karnet 12 wejść – 40zł
- karnet 16 wejść – 50 zł

Tutaj wzór karnetu.

Do dyspozycji zainteresowanych ćwiczeniami w Naszej wyremontowanej i nowoczesnej siłowni mamy wiele sprzętu. Przede wszystkim atlasy, których posiadamy aż 4, dwa z nich to mini atlasy, oraz dwa duże. Możemy także skorzystać z bieżni, ławeczek, orbitreków, steperów i innych. Cena wejścia oczywiście zawiera możliwość korzystania z szatni wraz z prysznicem, a dodatkowo można poradzić się podczas treningu wykwalifikowanego instruktora. Zapraszamy nie tylko mężczyzn, lecz także kobiety, które lubią żyć aktywnie oraz chcą zadbać o swoją sylwetkę na fitnesie. Zakup karnetów możliwy jest w biurze OSiR.

silownia2silownia

fit1fit2

 


„Moje boisko Orlik 2012”

W skład tego obiektu wchodzą dwa boiska sportowe:

  • boisko piłkarskie o wymiarach 30m x 62m (pole gry 26m x 56m), ogrodzone po obwodzie ogrodzeniem o wysokości min. 4m z siatki. Nawierzchnia boiska wykonana na podbudowie dynamicznej. Trawa syntetyczna oraz słupy oświetleniowe pozwalające na korzystanie z boiska gdy brak naturalnego światła.
  • boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej o wymiarach 19,1m x 32,1m, ogrodzone po obwodzie ogrodzeniem o wysokości min. 4m, z siatki. Nawierzchnia boiska – poliuretanowa, przeznaczona do boisk wielofunkcyjnych, wykonana na podbudowie dynamicznej.

Korzystanie z tego obiektu jest bezpłatne, ale obowiązują ustalone godziny wstępu:

Żeby móc skorzystać z boisk najpierw należy zarezerwować sobie takie na daną godzinę, telefonicznie lub osobiście w biurze. Całe wyposażenie czyli piłki, bramki, siatki wraz z szatniami – oczywiście też są dostępne bezpłatnie podczas korzystania z boisk. Zapraszamy do skorzystania z Naszych nowoczesnych obiektów.

OrlikOrlik

 


Boisko sportowe wraz z bieżnią

Pełnowymiarowe boisko z dobrze utrzymaną murawą to obiekt, na którym między innymi rozgrywa swoje mecze Stowarzyszenie MKS GROM Nowy Staw (na zasadzie użyczenia). Dokładne wymiary boiska to: 100m X 70m, a widzów może pomieścić: 100 osób siedzących oraz ponad 500 stojących. Dokoła płyty boiska znajduję się bieżnia na której rozgrywane są liczne zawody lekkoatletyczne. Zainteresowanych skorzystaniem z tego obiektu prosimy o kontakt osobiste w biurze OSiR w celu uzgodnienia ewentualnych szczegółów.

BoiskoBoisko

 


„Plażowa Piłka Siatkowa”

Oferujemy Państwu także z korzystania z dość ciekawej formy spędzania czasu na sportowo – czyli gry w popularną „plażówkę”. Dysponujemy dwoma boiskami tego typu, oba z nich z prawdziwym podłożem piaszczystym, co pozwala na grę identycznie jak na plaży. Wszelkie używanie tych boisk jest nieodpłatne, a dodatkowo udostępniamy piłki wraz z siatkami. Rezerwacji prosimy dokonywać w biurze OSiR lub telefonicznie.

Piłka plażowaPiłka plażowa

 


Przystań Kajakowa

Cennik (za wynajem sprzętu sportowego):
-1 kajak - 1 godzina (6 zł)
-1 kajak - 1 doba (20 zł)
- każda następna doba (15 zł)

 

kajak1kajak2

 

kajak3kajak4

 


Pole campingowe

- posiadamy 4 stanowiska dla pojazdów z możliwością podłączenia wody i energii elektrycznej
- w budynku OSiR dostępna kuchnia oraz pomieszczenia sanitarne (prysznic, toaleta)

 

camping1camping2

 


Plac zabaw dla dzieci

Plac1Plac2