VI Edycja ALPN - Jesień 2012

 

Regulamin zawodów  PDF

 

Zgłosiły się :

 


1. Funs Football
2. Old Grom
3. Czerwone Diabły
4. N.C. Ostaszewo
5. WSG Malbork
6. F.C. Desperaci

I Kolejka 27.09.1012r

 

godz. 19:00 Old Grom – WSG Malbork

godz. 20:00 Czerwone Diabły – N.C. Ostaszewo

godz. 21:00 Funs Football – F.C. Desperaci

 

II Kolejka 03-04.10.2012r / Środa 19:30 / Czwartek 19:00 i 20:00

 

godz.19:30 Funs Football – WSG Malbork Środa 03.10.2012

dodz.19:00 F.C. Desperaci – N.C. Ostaszewo Czwartek 04.10.2012

godz.20:00 Old Grom – Czerwone Diabły Czwartek 04.10.2012

 

III Kolejka 10-11.10.212r / Środa 19:30 / Czwartek 19:00 i 20:00

 

godz.19:30 WSG Malbork – Czerwone Diabły wtorek 09.10.2012

godz.19:30 Funs Football – N.C. Ostaszewo Piątek 12.10.2012

godz.20:30 F.C. Desperaci – Old Grom Piątek 12.10.1012

 

IV Kolejka 17-18.10.2012r / Środa 19:30 / Czwartek 19:00 i 20:00

 

godz.19:30 Funs Football – Czerwone Diabły Wtorek 16.10.2012

godz.19:00 WSG Malbork – F.C. Desperaci Czwartek 18.10.2012

godz.20:00 N.C. Ostaszewo – Old Grom Czwartek 18.10.2012

 

V Kolejka 23-25-28.10.2012r / Wtorek 19:30 / Czwartek 19:00 / Niedziela 16:00/

 

godz.19:30 N.C. Ostaszewo – WSG Malbork Wtorek 23.10.2012

godz.19:00 Czerwone Diabły – F.C. Desperaci Czwartek 25.10.2012

godz.16:00 Funs Football – Old Grom Niedziela 28.10.2012

 

Fazy Play – Off Zespoły

 

1:6 – wtorek 30.10.2012r. godz 19:30 Czerwone Diabły – F.C. Desperaci

2:5 – wtorek 30.10.2012r.godz.20.30 WSG Malbork – Old Grom

3:4 - środa 31.10.2012r. godz. 19.30 Funs Football -N.C. Ostaszewo

 

 

 

Lp.

Nazawa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

Stosunek Bramek

1

Czerwone diabły

5

15

24:11

+13

2

WSG Malbork

5

12

31:12

+19

3

Funs Football

5

9

21:18

+3

4

N.C. Ostaszewo

5

3

13:25

-12

5

Old Grom

5

3

16:28

-12

6

F.C. Desperaca

5

3

17:27

-10

 

Dodatkowa mała tabela między zainteresowanymi Drużynami

L.p

Nazwa Drużyny

Bramki Strzelone

Bramki stracone

Różnica

4

N.C. Ostaszewo

2+5 = 7

3+3 = 6

+1

5

Old Grom

3+4 = 7

2+5 = 7

0

6

F.C. Desperaci

5+3 = 8

4+5 = 9

-1

 

Tabela Strzelców:

 

Lp.

Miejsce

Zawodnik

Nazwa Drużyny

Ilość bramek w poszczególnych kolejkach

 

I

II

III

IV

V

Razem

 

1

II

Dziwosz Paweł

WSG Malbork

3

1

0

1

3

8

2

III

Jarząbek Marcin

WSG Malbork

2

1

0

0

4

7

3

III

Ruszewski Arkadiusz

WSG Malbork

2

3

1

1

0

7

4

 

Skowroński Andrzej

WSG Malbork

2

2

0

0

0

4

5

 

Kowalkowski Arkadiusz

N.C. Ostaszewo

2

0

0

0

0

2

6

 

Ostrowski Piotr

Czerwone Diabły

2

1

2

0

0

5

7

 

Pęczek Mateusz

Funs Football

2

1

1

0

0

4

8

I

Sawirski Tomasz

Funs Football

2

2

4

1

2

11

9

 

Grala Łukasz

F.C. Desperaci

2

0

1

0

0

3

10

 

Kocik Michał

Old Grom

1

0

0

0

0

1

11

 

Suchcicki Lukasz

Old Grom

1

0

1

0

0

2

12

 

Milewski Marcin

Old Grom

1

0

1

0

0

2

13

 

Wieczerzak Kamil

Czerwone Diabły

1

0

0

0

0

1

14

 

Sadłocha Maciej

Czerwone Diabły

1

0

0

0

0

1

15

 

Wróblewski Krzysztof

N.C.Ostaszewo

1

0

0

0

0

1

16

 

Kruk Maciej

Funs Football

1

0

1

0

0

2

17

 

Starachowski Przemysław

Funs Football

1

0

0

0

1

2

18

 

Sieradz Łukasz

Funs Football

1

0

0

0

0

1

19

II

Warachewicz Grzegorz

F.C. Desperaci

1

3

3

1

0

8

20

 

Kropidłowski Wojciech

F.C. Desperaci

1

0

1

0

1

3

21

 

Świech Łukasz

N.C. Ostaszewo

0

2

0

0

0

2

22

 

Juszko Tomasz

N.C. Ostaszewo

0

2

0

1

0

3

23

 

Jost Damian

N.C. Ostaszewo

0

1

0

0

0

1

24

 

Mulak Zbigniew

WSG Malbork

0

1

0

1

1

3

25

 

Cieslak Kacper

Czerwone Diabły

0

2

0

1

3

6

26

 

Gaca Rafał

Czerwone Diabły

0

4

0

0

0

4

27

 

Komoroski Marek

Czerwone Diabły

0

1

0

0

0

1

28

 

Świerczyński Sławek

Czerwone Diabły

0

1

0

0

0

1

29

 

Repiński Marceli

Old Grom

0

1

2

0

0

3

30

 

Suchcicki Mariusz

Old Grom

0

1

0

0

1

2

31

 

Płucienniczak Mariusz

Old Grom

0

1

0

0

0

1

32

 

Suszek Kamil

N.C. Ostaszewo

0

0

1

0

0

1

33

 

Sawirski Krzysztof

Funs Football

0

0

1

0

0

1

34

 

Dryjas Patryk

F.C. Desperaci

0

0

0

2

0

2

35

 

Wiśniewski Adam

WSG Malbork

0

0

0

1

0

1

36

 

Kolaska Robert

N.C. Ostaszewo

0

0

0

1

0

1

37

 

Kocik Michał

Old Grom

0

0

0

2

0

2

38

 

Kozłowski Andrzej

Old Grom

0

0

0

1

1

2

39

 

Głowacz Łukasz

Czerwone Diabły

0

0

0

2

1

2

40

 

Dziekanowski Mirosław

N.C.Ostaszewo

0

0

0

0

1

1

41

 

Kloska Tomasz

N.C.Ostaszewo

0

0

0

0

1

1

42

 

Sawaniewski Rafał

F.C. Desperaci

0

0

0

0

1

1

43

 

Grala Łukasz

F.C. Desperaci

0

0

0

0

1

1

44

 

Kropidłowski Maciej

Czerwone Diabły

0

0

0

0

1

1

45

 

Miśkiewicz Adam

Cerwone Diabły

0

0

0

0

1

1

 



VI Edycja ALPN - Wiosna 2012

Regulamin zawodów. PDF

W tej edycji wezmą udział 4 zespoły:

 

 

 

 

WSG Malbork

WSG Malbork

1Jarzgbek Maciej 2.Dziwisz Paweł 3.Fabiański Piotr 4.Skowroński Andzej 5.Ruszewski Arkadiusz
6.Fabiański Tomasz 7.Osiński Tomasz

 

Ostaszewo

Ostaszewo

1Kloska Tomasz 2.Kolaska Robert 3.Świech Łukasz 4.Świech Michał 5.Siudak Sylwester
6.Jost Damian 7.Likarz Mateusz 8. Marito Maciej 9.Juszko Tomasz 10.Kośka Paweł
11.Siudak Sebastian 12.Dziekanowski Mirosław

 

Old Grom

Old Grom

1Kosiedowski Marcin 2.Kosiedowski Mateusz 3.Repiński Marceli 4.Kocik Michał 5.Milewski Marcin
6.Karolczyk Marcin 7.Płócienniczak Mariusz 8. Kaczmarski Krzysztof 9.Sawicki Marek
10.
Suchcicki Mariusz 11.Suchcicki Michał

 

Czerwone Diabły

Czerwone Diabły

1Lukasz Głowacz 2.Mateusz Szymański 3.Kamil Wieczerzak 4.Rafał Gaca 5.Krzysztof Wołoszyn
6.Rafał Florczyński 7.Piotr Froncz 8.Przemysław Łydziński 9.Maciej Sadłocha
10.
Andrzej Bielawski

 

Terminarz rozgrywek:

I. Kolejka

(czwartek 24.05.2012r. godz. 20:00)
WSG Malbork - Czerwone Diabły 7:3

Bramki:
WSG Malbork :
Ruszowski(3), Fabiański Piotr(1), Dziwisz(3)
Czerwone Diabły: Szymański(1), Sadłocha(1), Wołoszyn(1)

(piątek 25.05.2012r. godz. 20:00)
Ostaszewo - Old Grom 7:4

Bramki:
Ostaszewo :
Dziekanowski(1), Świech(4), Wróblewski1), Morito(1)
Old Grom: Kosiedowski Marcin (1), Repiński(1), Kocik(1),Milewski(1)

 

II. Kolejka

(czwartek 31.05.2012r. godz. 20:00)
WSG Malbork - Ostaszewo 3:3

Bramki
WSG Malbork: Dziwisz(1), Ruszowski(1), Fabiański Piotr(1)
Ostaszewo: Świech(3), Jost(3)

(czwartek 31.05.2012r. godz. 21:00)
Czerwone Diabły - Old Grom 6:2

Bramki:
Czerwone Diabły
: Sadłocha(1), Szymański(2), Gaca(3)
Old Grom: Kosiedowski Mateusz(1), Suchcicki Mariusz(1)

III. Kolejka

(wtorek 05.06.2012r. godz. 20:00)
Ostaszewo - Czerwone Diabły 3:4

Bramki:
Ostaszewo: Świech Łukasz (2) , Morito(1)
Czerwone Diabły: Głowacz Łukasz (2),Szymański Mateusz(1) , Sadłocha Maciej (1)
Żółte Katki: Szymański Mateusz (Czerwone Diabły)

(do ustalenia)
Old Grom - WSG Malbork 2:6

Bramki:
WSG Malbork:
Dziwisz(2), Jarząbek(2), Ruszowski(1), Wiśniewski(1)
Old Grom:
Repiński(1), Suchcicki Mariusz(1)

IV. Kolejka

(środa 13.06.2012r. godz. 19:30)
WSG Malbork - Czerwone Diabły 2:3

Bramki
:
WSG Malbork:
Jarząbek Maciej (2)
Czerwone Diabły: Szymański (1), Głowacz Łukasz (1). Gaca (1)

(czwartek 14.06.2012r. godz. 19:30)
Ostaszewo - Old Grom 5:4

Bramki:
Ostaszewo:
Świech Łukasz (3), Jost(2)
Old Grom: Kosiedowski Mateusz (1), Liszek Bartłomiej (1). Milewski Marcin (1), Repiński Marceli (1)
Żółte Kartki: Kaczmarski, Płócienniczak (Old Grom)

V.Kolejka

(środa 20.06.2012r. godz. 19:00)
WSG Malbork - Ostaszewo 3:1

Bramki:
WSG Malbork: Jarząbek(2), Dziwisz(1)
Ostaszewo: Świech Łukasz

(środa 20.06.2012r. godz. 20:00)
Czerwone Diabły - Old Grom 3:2

Bramki:
Czerwone Diabły: Szymański(1), Gaca(1), Sadłocha(1)
Old Grom: Kosiedowski Mateusz(1), Kocik Michał(1)


VI.Kolejka

(czwartek 28.06.2012r. godz. 18:45)
Ostaszewo - Czerwone Diabły

(czwartek 28.06.2012r. godz. 19:45)
WSG Malbork - Old Grom

28.06.2012r. godz. 21:00 - Uroczyste Zakończenie Ligi

 

Aktualna Tabela:

 

Lp. Nazwa Drużyny Mecze