Aktualności

„Wygraj z Visa” - wyniki

Dodano: 2010-06-26
News GromDębina - najlepsza w turnieju Vizy

 

W dniu 22.06.2010r. na obiekcie sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Stawie, przy ul. Sportowej 5 od godz.16.00 do 20.00 odbył się turniej „Wygraj z Visa” – młodzieżowy turniej piłkarski. Mecze odbyły się na obiektach „Moje boisko-ORLIK 2012”.


Akcja, prowadzona pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki,  była adresowana do samorządów, na których terenie funkcjonują kompleksy sportowe „Moje boisko – Orlik 2012” i do animatorów prowadzących zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży na tych obiektach.  Akcja polegała na zorganizowaniu na boiskach ORLIK lokalnych turniejów piłkarskich dla uczniów szkół podstawowych.

Na naszym obiekcie przeprowadzono turnieje, do których zgłosiło się 9 drużyn ze szkół podstawowych:

„Przepraszamy, że gramy”
„UKS Delta”
„UKS Delta II”
„Dębina”
„Lisovia Lisewo”
„Lisovia II Lisewo”
“ MKS Grom I”sce zajeła
“MKS Grom II”
“MKS Grom III”.

   
W turnieju rozgrywek “Wygraj z Visa”
I miejsce zajęła drużyna “Dębina” w składzie: Kamiński Mateusz, Kępka Przemysław, Jaworski Bartłomiej, Liana Tomasz, Szymański Dawid. Każdy zawodnik otrzymał oficjalną replikę z piłki adidas Jabulani.
II miejsce zajęła drużyna „MKS GROM I” w składzie: Knut Jakub, Nowak Aleksander, Banaszkiewicz Mateusz, Petrykowski Kacper, Konieczka Mateusz. Każdy zawodnik otrzymał koszulkę sportową z logo „Wygraj z Visa”.
III miejsce zajęła drużyna „Przepraszamy, że gramy” w składzie: Fryzik Adam, Wlazło Marek, Froncz Kamil, Chyliński Dawid, Marks Bartek. Każdy zawodnik otrzymał koszulkę sportową z logo „Wygraj z Visa”.

Ranking:
IV miejsce    MKS GROM III
V miejsce    Lisovia Lisewo I
VI miejsce     MKS GROM II
VII miejsce    Lisovia Lisewo II
VIII miejsce    UKS Delta
IX miejsce    UKS Delta II

Wróć