Aktualności

Dzień Nowego Stawu

Dodano: 2010-06-10
News Grom

 

W dniu 05.06.2010r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 5 w Nowym Stawie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Sołectw oraz Turniej Plażowej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Nowego Stawu.
Do Turnieju Piłki Siatkowej Sołectw zgłosiły się dwie drużyny ze Świerek oraz Lipinki. Turnieje rozpoczęły się o godz. 10.00.

Drużynę ze Świerek reprezentowali:

• Witkiewicz Kamil
• Pawella Łukasz
• Lewandowski Krystian
• Oliwiak Tomasz
• Sowiński Damian
• Jeleń Jarosław
• Zalewski Zygmunt
• Przewlekły Waldemar
• Złotucha Michał
• Wieleba Mateusz
Opiekun: Leszek Słapek


Drużynę z Lipinki reprezentowali:

• Pawella Tomasz
• Lisewski Patryk
• Jaroński Patryk
• Wesołowski Arkadiusz
• Harasimowicz Marcin
• Czapiewski Mariusz
Opiekun: Roman Wengielewski


Wynik meczu- 3:1 dla Świerek (25:11, 21:25, 25:22, 25:16)

Turniej prowadził Marek Gałczyński przy pomocy Doroty Morawskiej.


Do Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej zgłosiło się 14 drużyn 2-osobowych. Drużyny podzielono na grupę A i B (system rozgrywek – „każdy z każdym”). Z każdej grupy wychodziło po 2 drużyny.

Grupa A

Kolejowa – ( Bykowski Michał, Katinas Grzegorz)
Gimnazjum – ( Skrzypczak Adam, Miśkiewicz Adam)
Gold Boys – (Szumała Kamil, Skarżyński Grzegorz)
Oblicze Dobra – ( Rajch Amadeusz, Kępiński Sebastian)
Sicalafon – ( Zieliński Michał, Loryś Dawid)
Żuławianki – (Kowalczuk Emilia, Cieszyńska Irena)
Realna Katalonia – (Dudziak Paweł, Dudziak Mateusz)

Grupa B


Bez nazwy – ( Kinder Dominika, Papużyński Tadeusz)
Paranormalni – ( Lipka Justyna, Kamrowski Sebastian)
Oblicze Zła – (Cieślak Jakub, Krawczenko Mateusz)
Dominator – (Mania Jacek, Wojtarowicz Łukasz)
For all inclusiv – (Bielawski Andrzej, Zieliński Mariusz)
Konopa – (Przytuła Patrycja, Przytuła Piotr)
Kiepscy – ( Chmura Ilona, Żałoba Mateusz)


Z grupy A przeszły drużyny: Realna Katalonia oraz Gimnazjum, natomiast z grupy B drużyny: Dominator oraz Konopa.

Ranking:
I miejsce - Dominator
II miejsce - Realna Katalonia
III miejsce - Konopa
IV miejsce - Gimnazjum

Turniej prowadziła Ewa Przytuła wraz z Alicją Żuralską.


Zakończenie ALPN – Puchar Ligi


Muehlhan Brzózki – Funs Football  3:2

Bramki: Ziętarski, Kwiatkowski, Baranowski - Starachowski, Kreft
                 

Drużyna z Brzózek po raz drugi zdobyła Puchar Ligi.

Odbyły sie również mecze ligowe:

JC1
MKS Grom – Centrum Pelplin 5:0

A klasa
MKS Grom – Mewa Gniew vo 3:0 (drużyna Mewy Gniew niestety nie przyjechała)

 

 

Wróć