Aktualności

Witamy na stronie internetowej!

Dodano: 2010-04-08
News GromPo niemal roku działania Ośrodka Sportu i Rekracji w Nowym Stawie doczekał się własnego miejsca w internecie. Od teraz wszelkie istotne informacje będą osiągalne po kilku kliknięciach.

Witam wszystkich Państwa,

 

Strona, którą właśnie przeglądacie została stworzona po to aby ułatwić i usprawnić przepływ informacji pomiędzy OSiRem, a wszystkimi mieszkańcami Naszej gminy jak i szanownych gości. Jak wiecie Państwo internet w Naszych czasach to największy środek przekazu i wymiany informacji, więc dziłalność aktywnego ośrodka nie może się bez niego obejść. Co Państwo znajdziecie dokładnie na tej stronie?

 

Przede wszystkim opis to czym dysponujemy, czyli obiekty, a także pomieszczenia wraz ze sprzętem. Do tego oczywiście godziny otwarcia wraz z cenami. Obszerne kalendarium zbliżających się zajęć, turniejów i imprez z wyprzedzeniem o 3 miesiące, co ułatwi Państwu odpowiednie zaplanowanie czasu. Tutaj także znajdziecie Państwo wszelkie podstawowe informację takie jak statut, cele i założenia oraz wszelkie regulaminy, karty zgłoszeniowe itp, które bardzo łatwo i szybko będzie można pobrać.
Do tego wszystkiego obszerna galeria oraz filmy video z wszystkich imprez.

Bardzo serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty!

Z wyrazami Szacunku,
Marek Gałczyński

Wróć