Sport i rekreacja

Sport Szkolny

 

"Półfinał Wojewódzki - Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych."

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych.

W dniu 25.05.2010r. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 5 w Nowym Stawie odbył się Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Nożnej Chłopców. W półfinale udział wzięły następujące zespoły:

• Szkoła Podstawowa Nr 5 w Malborku,
• Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie,
• Szkoła Podstawowa Nr 2 w Prabutach,
• Szkoła Podstawowa w Starym Targu.

Reprezentant powiatu malborskiego
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. UNICEF w Malborku


1. Garczyński Adrian
2. Załęski Cezary
3. Rogacki Damian
4. Kosiński Radosław
5. Kalinowski Karol
6. Szulik Kacper
7. Szymczak Patryk
8. Nadolny Wojciech
Opiekunowie: Jan Sochociński, Dariusz Woźniak

Reprezentant powiatu nowodworskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie


1. Piotrkowicz Patryk
2. Gardynik Tomasz
3. Zacharski Przemysław
4. Bejynka Patryk
5. Sobociński Patryk
6. Kunowski Adrian
7. Rombalski Paweł
8. Sokalski Maciej
9. Łoś Marcin
10. Świątek Marcin

Reprezentant powiatu kwidzyńskiego
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Prabutach


1. Grabski Jakub
2. Jabłoński Patryk
3. Lechowski Kacper
4. Kruszyński Patryk
5. Wojtysiak Mateusz
6. Brojek Mateusz
7. Mroziński Filip
8. Woźniak Sebastian
9. Śmietański Dawid
10. Szkop Kamil
11. Węgrecki Piotr
12. Malicki Krzysztof
13. Wróblewski Maksymilian

Reprezentant powiatu sztumskiego
Szkoła Podstawowa w Starym Targu


1. Brytan Daniel
2. Bełz Maciej
3. Kulik Filip
4. Kubik Damian
5. Gostomski Michał
6. Jankowski Mateusz
7. Maćkiewicz Bartosz
8. Kikut Grzegorz
9. Czarnomski Patryk
10. Śrutkowski Patryk
Opiekun: Waldemar Gutjar

Łączna ilość uczestników 41 osób grających oraz 5 opiekunów

Ranking
:

I miejsce    KMIECIN
II miejsce    PRABUTY
III miejsce    STARY TARG
IV miejsce    MALBORK

Wyniki spotkań:

1. Kmiecin – Prabuty        5:2
2. Stary Targ – Malbork    2:6
3. Kmiecin – Stary Targ   6:2
4. Prabuty – Malbork        1:4
5. Kmiecin – Malbork       5:3
6. Prabuty – Stary Targ    5:2

Tabela Końcowa:

LP. Kmiecin Prabuty Stary Targ Malbork Punkty bramki miejsce
Kmiecin x 5:2 6:2 5:3 9 16:7 I
Prabuty 2:5 x 5:2 1:4 3 8:11 III
Stary Targ 2:6 2:5 x 2:6 0 6:17 IV
Malbork 3:5 4:1 6:2 x 6 13:8 II

 

 


"Mistrzostwą Powiatu Malborskiego."

Dnia 18 maja 2010 na obiekcie OSiR-u Nowy Staw obbyły sie Mistrzostwą Powiatu Malborskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych.

Zgłoszone szkoły:


Szkoła Podstawowa Nr 5 z  Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF w Malborku

1. Kalinowski Karol
2. Jabłoński Kamil
3. Szymczak Patryk
4. Załęski Cezary
5. Rogacki Damian
6. Kosiński Radosław
7. Sałek Artur
8. Nadolny Wojciech
9. Szulik Kacper
10. Gorczyński Adrian

Opiekun:
Jan Ochociński
Dariusz Woźniak

Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku

1. Lasota Andrzej
2. Kościesza Maciej
3. Śliwka Damian
4. Stępień Krystian
5. Heinich Damian
6. Reichert Michał
7. Truszczyński Patryk
8. Rychlewski Adrian
9. Heinowski Arek
   
Opiekun:
Paweł Guzow


Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie

1. Jaworski Bartłomiej
2. Godz Daniel
3. Liana Tomasz
4. Kępka Przemysław
5. Stępniak Patryk
6. Froncz Kamil
7. Pogorzalski Daniel
8. Fryzik Adam
9. Stawiarski Mateusz

Opiekun:
Juś Marcin
Szczeciński Marek


RANKING

I    SP Nr 9 Malbork
II    SP Nr 2 Nowy Staw
III    SP Nr 5 Malbork


SP Nr 5 Malbork - SP Nr 2 Nowy Staw    2:4
SP Nr 2 Nowy Staw - SP Nr 9 Malbork    1:7
SP Nr 9 Malbork - SP Nr 5 Malbork    8:2

 



"Turniej Gminny w piłce nożnej Szkół Podstawowych."

Dnia 23 kwietnia 2010r. o godzinie 10:00 na Orliku OSiR-u Nowy Staw odbyły się pierwsze zawody piłkarskie tego roku dla młodych zawodników z Naszych "Podstawówek". Udział w nich wzieło 6 zespołów ze Szkół Podstawowych w Świerkach i Nowym Stawie, 3 zespoły chłopców i 3 zespoły dziewcząt.

Grupa I

X I II III PKT BR M-SC
I X 3:0 4:1 6 7-1 I
II 0:3 X 0:0 1 0-3 III
III 1:4 0:0 X 1 1-4 II

I. SP2 chłopcy młodsi 1-2                 I miejsce
II. SP Świerki dziewczyny 2-3            III miejsce
III. SP2 dziewczyny młodsze 1-3       II miejsce

Grupa II

X I II III PKT BR M-SC
I X 2:0 1:6 3 3-6 II
II 0:2 X 1:9 0 1-11 III
III 6:1 9:1 X 6 15-2 I

I. SP Świerki chłopcy  1-2                 II miejsce
II. SP2 dziewczyny starsze 2-3        III miejsce
III. SP2 chłopcy starsi 1-3                  I miejsce


s1        s2